يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > با تلاش خوب معلمان و مجموعه آموزش و پرورش دانش آموزان از طریق روش های الکترونیکی و مجازی آموزش های لازم را فراگرفته‌اند/لزوم توجه کافی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا و رسیدن به شرایط بهتر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٩٧

تاریخ:چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در آیین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش:
با تلاش خوب معلمان و مجموعه آموزش و پرورش دانش آموزان از طریق روش های الکترونیکی و مجازی آموزش های لازم را فراگرفته‌اند/لزوم توجه کافی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا و رسیدن به شرایط بهتر

استاندار هرمزگان گفت: با وجود شیوع کرونا، اما با تلاش خوب معلمان از طریق روش های الکترونیکی، دانش آموزان در سطوح مختلف، آموزش های لازم را فراگرفته‌اند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از آیین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش که از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با معاون اول رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، با اشاره به سالروز تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، عنوان کرد: در این مراسم از تلاش‌های معلمان و اعضای شوراهای آموزش و پرورش در سراسر کشور، قدردانی شد.
 
وی ادامه داد: با توجه و پیش بینی خوب دولت، بودجه آموزش و پرورش در سال آینده به میزان مناسبی افزایش خواهد یافت.
 
استاندار هرمزگان از مجموعه اقدامات معلمان و آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان، تشکر و قدردانی کرد.
 
همتی تصریح کرد: با وجود شیوع کرونا، اما با تلاش خوب معلمان از طریق روش های الکترونیکی، دانش آموزان در سطوح مختلف، آموزش های لازم را فراگرفته‌اند.
 
وی تاکید کرد: همه افراد جامعه باید همچنان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از بیماری کرونا، توجه خوب و کافی را داشته باشند و ضمن استفاده از ماسک، از تجمعات پرهیز شود تا شرایط بهتری داشته باشیم.

شماره خبر : ٢٣٦٩٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.