يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > پیام مشترک استاندار هرمزگان و مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٩٣

تاریخ:چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩پیام مشترک استاندار هرمزگان و مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و ایرج بیت اللهی مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، پیام مشترکی صادر کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، متن این پیام به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
وامرهم شورای بینهم ( شوری ، 38 )
 
بدون تردید رشد و توسعه پایدار یک کشور به تربیت انسان‌های آگاه متعهد و متخصص بستگی دارد و پیشرفت همه جانبه ملت ها مرهون توسعه سرمایه انسانی است و در این میان اثرگذار ترین نهاد اجتماعی آموزش و پرورش و مدرسه به عنوان محلی برای تمرین زندگی اجتماعی و کانون خلق دنیای آینده به شمار می رود از این رواهتمام به آموزش و پرورش را می‌توان وظیفه همه آحاد جامعه و مسئولان دانست.
 
امروزه مشارکت به عنوان یک رکن اساسی در مدیریت ، اثربخش شناخته می‌شود و تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش در دی ماه ۱۳۷۲ در مجلس شورای اسلامی و حضور مدیران ارشد اجرایی ، شخصیت‌های مذهبی ، صاحب نظران تعلیم و تربیت و نمایندگان اولیای محترم در شوراهای آموزش و پرورش استان ، شهرستان ، منطقه و بهره گیری از امکانات و ظرفیت های محلی و منطقه‌ای تجلی عینی مشارکت های همگانی در امر تعلیم و تربیت است.
 
فرصت هفته بزرگداشت شورای آموزش و پرورش را مغتنم شمرده ،  ضمن ارج نهادن به این ظرفیت عظیم ملی از مشارکت ارزشمند اعضای شوراها تقدیر و تشکر نموده و همگان را به همفکری و همدلی بیشتر به منظور اجرایی شدن ظرفیت های این قانون مترقی برای تحقق اصل مشارکت و نظارت مردم بر آموزش و پرورش دعوت می نماییم.
 
لذا ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش ، تقویت نقش و جایگاه این شورا در برنامه‌ریزی و توسعه استان و توجه ویژه تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی به مفاد قانون شوراها و مصوبات آن و همچنین ایجاد بستری مناسب برای جلب جذب و هدایت نیکوکاران و خیرین به توسعه و تجهیز مدارس در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ، آگاه سازی و ترویج مفاد قانون تشکیل شورای آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها مورد تاکید اینجانبان میباشد.
 
توفیق روز افزون اعضای محترم شورای آموزش و پرورش استان را برای تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت از خداوند بزرگ خواهانیم.

شماره خبر : ٢٣٦٩٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.