يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٥٧

تاریخ:يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند و این مهم جایگاه معلمان را دو چندان کرده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از دستگاه های اجرایی استان با هدف ارزیابی اقدامات و عملکرد دستگاها و نحوه ارائه خدمات به مردم استان از بخش های مختلف اداره کل آموزش و پرورش استان با همراهی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات این اداره کل برای خدمات رسانی مطلوب به مردم هرمزگان قرار گرفت.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان پس از بازدید میدانی در نشست با مدیرکل و معاونان اداره کل آموزش وپرورش استان با تاکید بر ارتقاء کیفیت خدمات خاطرنشان کرد: نظارت به عنوان عاملی مهم زمینه ساز رشد و پیشرفت هر جامعه ای است.
 
وی افزود: خانواده بزرگ آموزش و پرورش جایگاه مهمی در تعلیم و تربیت و پرورش و پرورش فرزندان مردم دارند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: معلمان نقش مهمی در شکل گیری شخصیت دانش آموزان دارند و این مهم جایگاه معلمان را دو چندان کرده است.
 
رئوفی تصریح کرد: تربیت انسان بر تربیت مهندس و دکتر اولویت دارد و ضروری است این مهم در اولویت برنامه های تربیتی، آموزشی  و پرورشی آموزش وپرورش قرار گیرد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به جایگاه اخلاق در جامعه خاطرنشان کرد: هرکسی در هر جایگاهی باید مروج اخلاق در جامعه باشد.
 
وی افزود: شیوع ویروس کرونا در کنار محدویت های بسیاری که داشت، فرصت هایی نیز در پی داشت که از این فرصت ها باید برای تقویت آموزش وپرورش استان بهره گرفت.
 
رئوفی با اشاره به نقش مردم در به ثمر نشستن برنامه ریزی ها، تصریح کرد: رمز موفقیت ما در همه زمینه های انقلاب حضور مردم و استفاده های ظرفیت های مردمی بوده است.
 
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، خاطرنشان کرد: برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم نیازمند همراهی کلیه دستگاه های اجرایی به ویژه آموزش وپرورش است.

شماره خبر : ٢٣٦٥٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.