يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > جذب استعدادها و نخبگان اولویت پارک علم و فناوری باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٥٥

تاریخ:يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩


معان توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
جذب استعدادها و نخبگان اولویت پارک علم و فناوری باشد

معان توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: جذب استعدادها و نخبگان اولویت پارک علم و فناوری استان هرمزگان باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی با حضور در پارک علم و فناوری استان هرمزگان از بخش های مختلف بازدید و با فعالان استارت آپ ها، مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان گفتگو کرد و از نزدیک در جریان دغدغه ها و مطالبات آنها قرار گرفت.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در این بازدید گفت: نخبگان و کارآفرینان با ارائه ایده های نو همیاران خوبی برای دولت در ایجاد اشتغال هستند.
 
شیبانی خاطرنشان کرد: با بهره گیری کامل از ظرفیت های این مجموعه می توان دستاوردهای توسعه ای ویژه ای برای استان رقم زد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تاکید کرد: استفاده از پتانسیل واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان می‌تواند راهگشای حل بسیاری از مشکلات باشد.
 
وی با اشاره به پیگیری مشکلات شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور عنوان کرد: باید زیرساخت های لازم جهت تبلیغات محیطی برای فرهنگ سازی فناوری و نیز اطلاع رسانی و تبلیغ و معرفی محصولات شرکت های دانش بنیان انجام شود.
 
وی با تاکید بر جذب نخبگان و حمايت از آنها افزود: باید نخبگان استان هرمزگان ساماندهی شوند و مکانی برای این نخبگان در نظر گرفته شود.
 
در این بازدید فعالیت تعدادی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان تشریح شد و مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف به بیان فعالیت واحدهای مربوطه پرداختند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان به همراه جمعی از مدیران استانداری و با هدف آشنایی با فعالیت‌ها و توانمندی‌های فنی و تخصصی شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان از شرکت ها و واحدهای فناور مستقر در مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان بازدید کرد.
 
در این بازدید، نشستی برگزار و علی فتی  رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان به تشریح عملکرد و فعالیت‌های این پارک پرداخت.

شماره خبر : ٢٣٦٥٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.