يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > مردمداری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی او را جادوانه کرد/ضرورت توسعه امکانات ورزشی در مناطق روستایی هرمزگان/لزوم تقویت زیرساخت های ورزشی ویژه بانوان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٣٣

تاریخ:شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مردمداری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی او را جادوانه کرد/ضرورت توسعه امکانات ورزشی در مناطق روستایی هرمزگان/لزوم تقویت زیرساخت های ورزشی ویژه بانوان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر رعایت اصل مردمداری از سوی آحاد خدمتگزاران، گفت: مردمداری سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نام وی را برای همیشه جاودانه کرد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوعی در اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی "مرد میدان" در سالن فجر مجموعه ورزشی تختی بندرعباس با اشاره به جایگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: مردمداری، فروتنی و تواضع سردار دلها او را برای همیشه محبوب مردم و جاودانه کرد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با قدردانی از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی مرد میدان، تصریح کرد: برگزاری جشنواره ها و برنامه های ورزشی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای ایجاد فضای نشاط و شادابی در جامعه لازم و ضروری است و تحقق این مهم نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: بخش مهمی از جمعیت استان متعلق به بانوان جامعه است که ضروریست زیرساخت های تفریح و ورزش سالم این قشر که نقش مهمی در تقویت بنیان خانواده دارند مهیا شود.
 
وی با تاکید بر گسترش امکانات ورزشی در مناطق روستایی استان، تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش مهمی از جمعیت هرمزگان در مناطق روستایی ساکن است، باید زیرساخت های ورزشی در این مناطق برای بهره مندی جوانان مناطق روستایی از امکانات ورزشی توسعه پیدا کند تا شرایط تفریح سالم برای جوانان روستایی فراهم شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: ورزشکاران همانند هنرمندان در بین مردم از محبوبیت برخوردار هستند و نباید محبوبیت این قشر با کم توجهی مورد خدشه قرار گیرد.
 

شماره خبر : ٢٣٦٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.