يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > رسانه ها جایگاه مهمی در برگزاری انتخاباتی پرشور دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦١٤

تاریخ:چهارشنبه ١٧ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رسانه ها جایگاه مهمی در برگزاری انتخاباتی پرشور دارند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، رسانه ها می توانند نقش بسزایی در افزایش مشارکت مردم ایفا کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در دیدار با هیات موسس و هیأت مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان با اشاره به نقش و جایگاه رسانه ها، عنوان کرد: انجمن صنفی روزنامه نگاران تشکلی اثر گذار در حوزه رسانه است و معتقدم باید از توانمندی تشکلات در تحقق اهداف نظام و دولت که همانا توسعه و پیشرفت کشور است بهره گرفته شود.
 
وی با تاکید بر تقویت ارتباط مدیران با رسانه ها، تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با تقویت ارتباط با رسانه ها به تقویت ارتباطشان با مردم کمک کنند چرا که رسانه ها نماینده واقعی افکار عمومی هستند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر اخلاق رسانه ای، اظهار داشت: در چند ماه اخیر، انتشار برخی موارد در  فضای مجازی  بدور از انصاف و اخلاق بود، انتظار این است که فعالان عرصه رسانه در تقویت اخلاق رسانه همراهی لازم را داشته باشند.  
 
رئوفی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، افزود: بر این باوریم که رسانه ها و سازمان های مردم نهاد بخوبی می توانند در افزایش مشارکت مردم در انتخابات نقش ایفا کنند.

شماره خبر : ٢٣٦١٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.