يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > هرمزگان در حوزه کارگری عملکرد قابل قبولی دارد/از اختیارات کمیسیون های تخصصی کارگری برای رفع مشکلات استفاده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦١٣

تاریخ:سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
هرمزگان در حوزه کارگری عملکرد قابل قبولی دارد/از اختیارات کمیسیون های تخصصی کارگری برای رفع مشکلات استفاده شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به عملکرد قابل قبول هرمزگان در حوزه کارگری، بر رفع مشکلات محدود این بخش و بهره گیری از اختیارات کمیسیون های تخصصی تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در دیدار با مشاور و نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: هرمزگان در سال جاری و با توجه به شرایط کرونا، از بیشترین نرخ مشارکت اقتصادی و نسبت اشتغال برخوردار است و بنگاه های اقتصادی کمترین تعدیل نیرو را داشتند.
 
وی افزود: علی رغم شرایط کرونا بحران کارگری در استان بوجود نیامده و برای پیشگیری از رخداد این گونه موارد، مشکلات احتمالی باید در کارگروه های تخصصی بررسی و در راستای رفع آن اقدام شود.
 
وی با اشاره به نمره قابل قبول هرمزگان در حوزه کارگری، گفت: مشکلات محدود این حوزه باید با بهره‌گیری از اختیارات قانونی کمیسیون های کارگری و همکاری دستگاه های عضو برطرف شود.
 
کریم یاوری مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در دیدار با سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی استانداری هرمزگان افزود: این سفر به دستور مقام عالی وزارت به منظور بررسی مشکلات واحدهای کارگری و کارگران صورت گرفته است.
 
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و شیوع کرونا، هرمزگان نسبت به سایر استان ها کمترین نرخ بیکاری و تعدیل نیرو را داشته است.
 
نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر حل مشکلات نیروهای تحت پوشش پیمانکاری شهرداری ها، اضافه کرد: این مشکلات در نشست هایی با حضور دستگاه ها، بانک ها و کارفرمایان بررسی و برای رفع آن تمهیداتی اندیشیده شود.

شماره خبر : ٢٣٦١٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.