يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > ایجاد فضای سالم تفریحی برای جوانان هرمزگانی با جدیت پیگیری شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦١٢

تاریخ:سه شنبه ١٦ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
ایجاد فضای سالم تفریحی برای جوانان هرمزگانی با جدیت پیگیری شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: ایجاد فضای سالم تفریحی برای جوانان هرمزگانی با جدیت پیگیری شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی با توجه به اهمیت موضوع ورزش و جوانان به صورت سرزده از اداره کل ورزش و جوانان استان بازدید و در جریان اقدامات این اداره کل برای ارائه خدمات مطلوب به جوانان استان قرار گرفت.
 
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جریان این بازدید سرزده در دیدار با مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت مقوله ورزش و جوانان، عنوان کرد: هنر مدیریت آن است که مدیران در شرایط تحریم و کمبود منابع بهترین عملکرد را داشته باشند و در راستای کسب رضایتمندی مردم گام بردارند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت مقوله جوانان تاکید کرد: ایجاد شور ، نشاط و فضای تفریح سالم برای جوانان هرمزگانی در اولویت کاری مدیران ورزش استان قرار گیرد.
 
رئوفی تصریح کرد: تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی استان برای افزایش سرانه ورزشی در مناطق مختلف هرمزگان، موضوع مهم دیگری است که نیازمند پیگیری ویژه است.
 
وی افزود: فعالیت و تلاش در راستای کسب رضایتمندی مردم با انجام امور به بهترین نحو ممکن از رسالت های مهم مدیران در هرمزگان است.

شماره خبر : ٢٣٦١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.