يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از روند برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٥١١

تاریخ:پنج شنبه ١١ دی ١٣٩٩بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از روند برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از روند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در بندرعباس بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در این خصوص، گفت: هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری در استان هرمزگان برگزار ‌شد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان، سهمیه استخدامی هرمزگان در هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی را ۹۴۰ نفر اعلام کرد و افزود: از میان ۱۸ دستگاه اجرایی استان که در این آزمون، نیرو جذب می نمایند، بیشترین سهمیه استخدامی به ترتیب به اداره کل آموزش و پرورش با ۷۴۴ سهمیه ، استانداری  ۵۲ سهمیه ، اداره کل بهزیستی ۲۴ سهمیه  ، اداره کل محیط زیست  ۲۰ سهمیه و اداره کل ثبت اسناد و املاک با ۱۷ سهمیه تعلق دارد.
 
وی ادامه داد: در راستای رعایت الزمات بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، این آزمون در شهرستان های  بندرعباس، بندرلنگه، میناب، رودان، قشم و جاسک از صبح امروز پنجشنبه ۱۱ دی ماه و جمعه ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود.
 
شیبانی افزود: ۵۹ درصد سهمیه استخدامی متعلق به آقایان ، ۲۹ درصد متعلق به بانوان و ۱۲ درصد باقی‌مانده نیز سهمیه مشترک می باشد.
 
وی خاطرنشان کرد : ۱۵ هزار و ۴۲۰ نفر از استان هرمزگان در آزمون های امروز و فردا در شش حوزه آزمونی بندرعباس ، بندرلنگه ، قشم ، جاسک ، رودان ، میناب و سایر حوزه های کشوری شرکت می کنند که از این میان ۱۴ هزار و ۹۴۵ نفر در حوزه های استان هرمزگان و ۴۷۵ نفر در سایر حوزه های کشور می‌باشند.

شماره خبر : ٢٣٥١١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.