يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > عرضه روغن در هرمزگان افزایش یافته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٥٠٥

تاریخ:چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩


معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان:
عرضه روغن در هرمزگان افزایش یافته است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از افزایش عرضه روغن در هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران، با اشاره به اهمیت تامین معیشت مردم، عنوان کرد: در شرایط کنونی نظارت بر تامین معیشت مردم مهمترین اولویت و ماموریت فرمانداران در هرمزگان است.
 
وی خاطرنشان کرد: تامین مواد اولیه، افزایش ظرفیت تولید کارخانجات تولید روغن و افزایش سهمیه شهرستان ها عرضه این محصول در مناطق مختلف هرمزگان سرعت گرفته است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر تشدید نظارت ها در بازار روغن، تصریح کرد: فرمانداران بر شبکه های توزیع روغن در سراسر استان نظارت کنند تا این محصول خارج از شبکه توزیع نشود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین رابطه گفت: فرمانداران معاونین برنامه ریزی خود را‌ مامور رصد و کنترل بازار اقلام ضروری کنند تا از هرگونه کمبودی در شبکه های توزیع جلوگیری شود.
 
وی تصریح کرد: روغن های تولیدی در هرمزگان دارای کیفیت مناسب است و با نظارت دانشگاه علوم پزشکی و استاندارد استان در حال تولید است.

شماره خبر : ٢٣٥٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.