يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > تکیه بر فرهنگ ولایت موجب عزت و سربلندی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٢٢٤

تاریخ:شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در همایش ولایت محور اتحاد امت اسلام:
تکیه بر فرهنگ ولایت موجب عزت و سربلندی است

استاندارهرمزگان تکیه بر فرهنگ ولایت را موجب عزت و سربلندی دانست و گفت: عيد غدیرخم یک روز نورانی در تاریخ اسلام است که امام امت اسلامی معرفی و دین خدا کامل شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ششمین همایش ولایت محور اتحاد امت اسلام که در بستر فضای مجازی به میزبانی بنیاد بین‌المللی غدیر استان هرمزگان برگزار شد، اظهارداشت: به برکت عید غدیرخم بود که ملت ایران در سال ۵۷ پیروزی انقلاب اسلامی خود را جشن گرفت.
 
وی ادامه داد: امام خمینی(ره) که راه و هدفش مسیر دین و ولایت امام علی(ع) بود در این سال قیام کرد و مردم ایران نیز با تکیه بر محور امامت و ولایت و واقعه عظیم غدیر خم وارد این میدان سخت شدند اما اگر تکیه بر امامت و ولایت، توسل به ائمه معصومین و راه پیامبر و اولیای الهی نبود هیچ گاه نمی توانستیم در سال ۵۷ انقلاب کنیم.
 
استاندار هرمزگان افزود: ملت ایران برای این حرکت بزرگ انقلاب اسلامی، ۴۱ سال است که سختی‌های مبارزه با شیطان بزرگ را تحمل می‌کند و امروز می‌بینیم درنتیجه این راه طولانی و مسیر پیاده کردن فرهنگ غدیر در جامعه اسلامی که الگویی برای سایر ملت‌ها و آزادیخواهان دنیاست، الگوی آنها نیز ملت و رهبری ایران و نعمت بزرگ ولایت است.
 
همتی بیان داشت: امروز دشمن اسلام و ملت ایران حاضر نیست عظمت اسلام را در جهان ببیند به همین دلیل نیز کشور ایران را در فشار و تحریم قرار داده است اما در سایه وحدت امت اسلامی و وجود نورانی ولایت دشمن نمی‌تواند به اهدافش برسد.
 
وی گفت: ما مسلمانان هرچه خود را به واقعه غدیر نزدیک تر کرده و برکات آن را در زندگی فردی و اجتماعی خود بکار بگیریم موجب امید وسربلندی در افق انقلاب اسلامی خواهد بود.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در پیوند ولایت و رهبری باید با انجام وظایف خود نسبت به اماممان این راه با جدیت بیشتری دنبال کنیم.
 
همتی ولایت فقیه را تکیه‌گاه ملت دانست و تصریح کرد: امروز دشمن با اسلام و غدیر مبارزه دارد، حاضر نیست که عظمت و وحدت اسلام را مشاهده کند به همین جهت کشور ایران را در فشار و تحریم قرار داده است اما به برکت ولایت، امامت و وحدت امت اسلامی دشمن نمی‌تواند به هدف خود برسد.
 
وی اظهار داشت: اگر فرهنگ غدیر در زندگی فردی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جاری شود، موجب عزت و سربلندی و افق روشن و امیدوار کننده در زندگی خواهد بود.
 
شایان ذکر است؛ ششمین همایش ولایت محور اتحاد امت اسلام، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، دکتر همتی استاندار هرمزگان، آیت الله صدیقی دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر و شخصیت‌ها و اندیشمندانی از کشورهای سوریه و غنا در بستر فضای مجازی به میزبانی بنیاد بین‌المللی غدیر استان هرمزگان برگزار شد.

شماره خبر : ٢٢٢٢٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.