يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس مستلزم حرکتی جهادی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٢١٧

تاریخ:چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩


استاندار هرمزگان:
تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس مستلزم حرکتی جهادی است

استاندار هرمزگان تکمیل پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس را مستلزم حرکتی جهادی دانست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی و ستاره خلیج فارس بندرعباس، عنوان کرد: استانداری و تمام ارکان استان هرمزگان برای اجرای پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس پای کار هستند و تکمیل این پروژه مستلزم حرکتی جهادی است.
 
وی ادامه داد: تدارکی دیده شده است که پروژه با مشکل مالی روبرو نشود و پیمانکار هیچ‌گونه دغدغه ای در این حوزه نداشته باشد.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای تامین و نصب تمام تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام است، تا در کمترین زمان ممکن این اقلام تامین شوند.
 
همتی تصریح کرد: طرح های لازم برای آزادسازی زمین های اطراف بیمارستان نیز ارائه خواهد شد.
 
وی در ادامه با اشاره به پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس بندرعباس، اظهار داشت: برنامه ریزی شده بود که پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس در قالب یک درمانگاه با متراژ 9 هزار متر مربع  احداث شود که با توجه به کمبود سرانه فضای بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان تصمیم گرفتیم که به بیمارستان با متراژ 27 هزار متر مربع در هفت طبقه تغییر کند.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دسترسی اتاق عمل بیمارستان جدید ستاره خلیج فارس به اتاق عمل بیمارستان شهید محمدی بندرعباس با استفاده از یک راهرو از جمله ویژگی های طراحی این بیمارستان است.

شماره خبر : ٢٢٢١٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.