يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > مساجد می‌توانند پایگاه‌هایی برای رسیدگی به امور مختلف مردم باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٩٣

تاریخ:يکشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در شورای رسیدگی به امور مساجد استان:
مساجد می‌توانند پایگاه‌هایی برای رسیدگی به امور مختلف مردم باشند

استاندار هرمزگان گفت: مساجد می‌توانند پایگاه‌های مهمی برای رسیدگی به امور مختلف مردم و گشایش کار آنها باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای رسیدگی به امور مساجد استان هرمزگان، عنوان کرد: مساجد از پایگاه‌های مهم مردم در دوران انقلاب اسلامی و پس از آن بوده اند.
 
وی ادامه داد: مساجد در موضوعات و زمینه های مختلف، مرکزی برای هدایت و آگاهی بخشی مردم هستند.
 
استاندار هرمزگان افزود: باید به ظرفیت مهم مساجد بیشتر توجه کنیم و در راستای پیشبرد امور مختلف این ظرفیت به کار گرفته شود.
 
همتی تاکید کرد: مساجد می‌توانند پایگاه‌های مهمی برای رسیدگی به امور مختلف مردم و گشایش کار آنها باشند.
 
وی گفت: در اداره امور مساجد باید از ظرفیت مردم استفاده شود و مردم و خیرین به مشارکت در اداره مساجد و همچنین کمک به ساخت مساجد جدید تشویق شوند.

شماره خبر : ٢٢١٩٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.