چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی ارتحال امام جمعه شهرستان میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٨٥

تاریخ:1399/05/11پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی ارتحال امام جمعه شهرستان میناب

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ارتحال عالم مجاهد و فقیه وارسته، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان میناب، را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
انالله و اناالیه راجعون
 
ارتحال عالم مجاهد، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان میناب که در طول عمر پربرکت خود خدمات بسیار ارزنده ای را به جامعه اسلامی عرضه نمود، موجب تاسف، تاثر و تالم گردید.
 
آثار و برکات خدمات آن فقیه وارسته برای همیشه در استان هرمزگان ماندگار خواهد بود.
 
اینجانب با قلبی آکنده از اندوه، این ضایعه را به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، مردم استان هرمزگان به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان میناب، علما و روحانیون استان، خانواده محترم و بیت معظم آن عالم بزرگوار، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای همه داغدیدگان صبر و اجر را مسئلت دارم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٢١٨٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.