چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری تامین نیروی انسانی و اعتبار تجهیز بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس در دیدار استاندار هرمزگان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٦٥

تاریخ:1399/05/06پیگیری تامین نیروی انسانی و اعتبار تجهیز بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس در دیدار استاندار هرمزگان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در نشست استاندار هرمزگان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در تهران برگزار شد، موضوع تامین تجهیزات و برنامه‌ریزی برای تامین نیروی انسانی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در خصوص این دیدار، با بیان اینکه پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس یکی از مهمترین پروژه های عمرانی استان به شمار می رود که با اهتمام و حرکت جهادی قرار است، دو سال زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسد، عنوان کرد: پیگیری شد که علاوه بر اعتبارات بودجه عمومی دولت، از محل یک درصد عوارض سلامت، اعتبارات مبارزه با کرونا و سایر منابع  اختیارات وزیر، مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد ریال جهت تجهیز و تامین نیروی کادر درمانی این بیمارستان اختصاص یابد.
 
وی ادامه داد: از هم اکنون برنامه ریزی برای تامین نیروی مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام است و تکمیل این بیمارستان و چهار بیمارستان دیگر تا پایان دولت دوازدهم، علاوه بر تامین نیاز درمانی مردم استان، هرمزگان می‌تواند به عنوان استانی با قابلیت جذب گردشگر درمانی در کشور مطرح شود.
 
استاندار هرمزگان افزود: با اصلاح ساختار مدیریت این پروژه، استانداری تمام انرژی خود را جهت تکمیل زودتر از موعد آن به کار گرفته تا کمبود زیرساخت درمانی در استان هرمزگان رفع شود.

شماره خبر : ٢٢١٦٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.