چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هزار و ۳۰۴ واحد مسکن مهر در هرمزگان تا شهریور ماه سال جاری افتتاح می‌شود/افراد واجد شرایط در طرح اقدام ملی ساخت مسکن سریعاً نسبت به واریز مبلغ اولیه جهت آغاز عملیات ساخت این واحدها اقدام کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٣٩

تاریخ:1399/05/01


استاندار هرمزگان در ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان:
هزار و ۳۰۴ واحد مسکن مهر در هرمزگان تا شهریور ماه سال جاری افتتاح می‌شود/افراد واجد شرایط در طرح اقدام ملی ساخت مسکن سریعاً نسبت به واریز مبلغ اولیه جهت آغاز عملیات ساخت این واحدها اقدام کنند

استاندار هرمزگان از افتتاح هزار و ۳۰۴ واحد مسکن مهر در هرمزگان تا شهریور ماه سال جاری و تکمیل هزار و ۵۳۸ واحد مسکن مهر دیگر در هرمزگان تا پایان سال جاری خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان هرمزگان، عنوان کرد: هزار و ۳۰۴ واحد مسکن مهر در استان هرمزگان تا شهریور ماه سال جاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: همچنین هزار و ۵۳۸ واحد مسکن مهر دیگر در هرمزگان تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.
 
استاندار هرمزگان افزود: بیش از هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر نیز در قالب پنج تعاونی در استان، دارای مسائل حقوقی و پرونده در دستگاه قضایی هستند که امیدواریم با تسریع در رسیدگی به پرونده این واحدها و حل مشکلات آنها، این واحدهای مسکن مهر تکمیل شوند.
 
همتی در ادامه به طرح اقدام ملی ساخت مسکن در هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: در سه مرحله بیش از ۲۲ هزار نفر در طرح اقدام ملی ساخت مسکن در هرمزگان ثبت نام کردند که تا کنون بر اساس پایش های انجام شده از این تعداد، هفت هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده اند.
 
وی گفت: افراد واجد شرایط در این طرح که پیامک دریافت کرده‌اند، باید سریعاً نسبت به افتتاح حساب بانکی و واریز مبلغ اولیه اقدام کنند تا عملیات ساخت این واحدهای مسکونی آغاز شود.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در شهرستان های استان، تامین زمین و آماده سازی نقشه ها جهت اجرای طرح اقدام ملی ساخت مسکن انجام شده و آغاز عملیات ساخت و ساز منوط به واریز مبلغ اولیه از سوی افراد واجد شرایط است.

شماره خبر : ٢٢١٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.