شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی/پیگیری مشارکت و سرمایه‌گذاری تعاونی ها در اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٩٧

تاریخ:1399/04/23دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی/پیگیری مشارکت و سرمایه‌گذاری تعاونی ها در اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای در هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، با دکتر محمد جعفر کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در خصوص این دیدار، عنوان کرد: در این نشست استفاده از ظرفیت و مشارکت و سرمایه‌گذاری تعاونی‌های استان هرمزگان در اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای مورد پیگیری قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: از این طریق می‌توان طرح‌های بزرگی همچون ساخت بیمارستان در استان را در قالب تعاونی اجرایی کرد.
 
استاندار هرمزگان افزود: فعال شدن تعاونی های مرزنشینان و اختصاص سوخت به مرزنشینان هرمزگان از طریق این تعاونی ها نیز پیگیری و بررسی شد.
 
همتی خاطرنشان کرد: با دستور معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر شد این پیشنهادات با همکاری و حمایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، اجرایی شوند.

شماره خبر : ٢٢٠٩٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.