چهارشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان در جایگاه برتر انتصاب بانوان در عرصه های مدیریتی قرار دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٨٣

تاریخ:1399/04/21


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
هرمزگان در جایگاه برتر انتصاب بانوان در عرصه های مدیریتی قرار دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: در هرمزگان با تدبیر دکتر همتی استاندار هرمزگان، شعار دولت در انتصاب بانوان در عرصه های مدیریتی محقق شده و هم اکنون استان به سبب این نگاه در جایگاه چهارم کشور قرار دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان، انتصاب اولین مدیرعامل زن در تاریخ صنعت برق کشور را گامی مهم در مسیر تحقق وعده دولت مبنی بر سهم ۳۰ درصدی بانوان در مناصب مدیریتی عنوان کرد و افزود: باور استاندار هرمزگان به توانمندی های بانوان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و امید دارم که با تلاش روز افزون پاسخگوی این اعتماد باشیم.
 
وی ادامه داد: استاندار هرمزگان با نگاهی دقیق و حساسیتی ویژه به انتخاب و انتصاب افراد در مناصب مدیریتی استان می‌پردازند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: همانگونه که در عرصه‌های علمی، فرهنگی، تحقیقات و سیاسی، ‏حضور زنان در جامعه، حضوری خوب و چشمگیراست باید شاهد حضور بیشتر آنان و تحقق  کامل ۳۰ درصد حضور زنان در مناصب دولتی نیز باشیم.
 
شیبانی تصریح کرد: این انتصاب را می توان نقطه عطفی برای بهره مندی از توان بانوان در استان دانست که نزدیک به نیمی از جمعیت هرمزگان را تشکیل می دهند. 
 
گفتنی است؛ هاجر عبدی ‌نخستین مدیرعامل زن  است که در تاریخ صنعت برق کشور با صدور حکمی توسط مدیرعامل توانیر به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان منصوب می شود.

شماره خبر : ٢٢٠٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.