يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > ضرورت تامین برق پایدار جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٨٣

تاریخ:يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد:
ضرورت تامین برق پایدار جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با تاکید بر ضرورت پیگیری تامین برق پایدار جزایر تنب بزرگ، کوچک و ابوموسی گفت: آب، برق و بهداشت از نیازهای اولیه وضروری، جهت ادامه فعالیت های روزمره ساکنین این جزایر است که باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه پیگیری تامین برق پایدار جزایر تنب بزرگ، کوچک و ابوموسی، افزود: با توجه به مستهلک شدن مولدهای برق این جزایر، بروز رسانی مولدهای برق آنها باید یکی از اولویت های متولیان امر باشد.
 
وی اضافه کرد: تثبیت قرارداد خرید تضمینی برق شرکت غدیر بزودی انجام می گیرد تا نسبت به تامین برق پایدار در جزیره ابوموسی گام برداشت و ساکنین جزیره بتوانند از نعمت برق پایدار بهره مند گردند.
 
مدرس تاکید کرد: حضور مدیران اجرایی درجزایر گامی بلند جهت پیشرفت و آبادانی جزایر است که مدیران باید نسبت به حضور خود در  این مناطق اهتمام بیشتری داشته باشند.

شماره خبر : ٢١٩٨٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.