يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > مرغ منجمد به صورت گسترده در هرمزگان عرضه می‌شود/لزوم تامین نهاده های دامی مورد نیاز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٧٧

تاریخ:شنبه ٧ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
مرغ منجمد به صورت گسترده در هرمزگان عرضه می‌شود/لزوم تامین نهاده های دامی مورد نیاز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مرغ منجمد در هرمزگان با هدف تنظیم بازار این محصول به صورت گسترده در شبکه‌های توزیع عرضه می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان هرمزگان با اشاره به اهمیت تنظیم بازار مرغ، عنوان کرد: عرضه گسترده مرغ منجمد با قیمت مصوب در هرمزگان با هدف تنظیم بازار این محصول از امروز در شبکه های توزیع آغاز گردید.
 
وی در همین رابطه گفت: رفع موانع و مشکلات پیش روی مرغداران به ویژه تامین نهاده های دامی مورد نیاز فعالان این بخش با قیمت مناسب در دستور کار دستگاههای اجرایی ذیربط قرار گیرد تا روند فعالیت این واحدها برای تامین مرغ مورد نیاز استان بدون وقفه تداوم یابد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر کنترل مبادی خروجی شهرستان های مرزی، تصریح کرد: فرمانداران شهرستان های مرزی استان با اتخاذ تدابیر مناسب از خروج مرغ از هرمزگان با هدف تامین بازار استان جلوگیری نمایند.
 
حیدری با تاکید بر تنظیم بازار مرغ در هرمزگان، خاطرنشان کرد: مرغ گرم در هرمزگان متناسب با قیمت میانگین کشوری و استان های همجوار به دست مصرف کننده نهایی برسد و برنامه ریزی و اقدام لازم برای تنظیم بازار این نهاده در کمترین زمان ممکن در دستور کار دستگاه‌های اجرایی ذیربط قرار گیرد.
 
وی در همین رابطه افزود: با تشدید نظارت ها، تمامی مرغ تولیدی در مرغداری ها در کشتارگاه های استان ذبح و به بازار عرضه گردد.

شماره خبر : ٢١٩٧٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.