چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز مبارزه با مواد مخدر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٧١

تاریخ:1399/04/05پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز مبارزه با مواد مخدر

استاندار هرمزگان به مناسبت پنجم تیر روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، پیامی صادر نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در تاریخ پنجم تیر ماه هر سال، فرصتی برای ایجاد آگاهی در مورد خطرات سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر و همچنین ارائه موارد آموزشی برای عموم مردم جهت گسترش این آگاهی هاست و امسال توسط سازمان ملل متحد شعار این روز جهانی (دانش بیشتر، مراقبت بهتر) اعلام شده است.
 
اعتیاد به مواد مخدر بی شک یکی از بزرگترین و پیچیده ترین معضلات جامعه جهانی در عصر حاضر است و این خطر بزرگ روز به روز دامنه وسیع تری یافته و صورت های مختلفی پیدا کرده است و رفع این مشکل با توجه به تغیرات ایجاد شده در سبک زندگی خانواده‌ها، برنامه‌ریزی دقیق تری می‌طلبد. 
 
امیدوارم با اجرای طرح یاریگران زندگی در حوزه های فرهنگی، پیشگیری، درمان و صیانت اجتماعی با بهره گیری از تمام ظرفیت های دولتی، عمومی و غیردولتی، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، سازمان های مردم نهاد و خیرین بتوانیم نسبت به کاهش بروز و شیوع اعتیاد در استان گام های موثری برداریم.
 
در پایان یاد و خاطره شهیدان این عرصه را گرامی می‌دارم و از همه تلاشگران عرصه مبارزه با مواد مخدر تشکر و قدردانی می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان

شماره خبر : ٢١٩٧١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.