چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازرسی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در ادارات استان تشدید می شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٦٤

تاریخ:1399/03/12


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
بازرسی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در ادارات استان تشدید می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان ، بازرسی رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات استان هرمزگان تشدید می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه بررسی وضعیت بیماری کرونا در دستگاه‌های اجرایی  استان هرمزگان که به دستور استاندار هرمزگان و با توجه به حساسیت کرونا در ادارات استان برگزار شد، عنوان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی در راستای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا تدابیری را در جهت حفظ سرمایه های انسانی بیاندیشند و نسبت به رعایت نکات بهداشتی، و کنترل سلامت کارمندان اقدامات لازم را انجام دهند. 
 
وی با تاکید بر رعایت  پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در ادارات، افزود: تیم  های بازرسی جهت بررسی رعایت کردن پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی به تمامی شهرستان های استان اعزام و وضعیت آن دستگاه بررسی خواهد شد و اگر مبتلایان یک دستگاه اجرایی بالا باشد و پروتکل های بهداشتی در آن دستگاه رعایت نشود ، مدیر باید پاسخگو باشد.
 
شیبانی گفت: مسئولان تمامی دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند که مواد شوینده و ضدعفونی را به حد نیاز تهیه و در دسترس کارکنان و مجموعه خود قرار دهند.
 
وی افزود: روابط عمومی تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید موضوع اطلاع‌رسانی موارد پیشگیرانه از کرونا ویروس را به صورت جدی دنبال کرده و راه‌های پیشگیری، و سایر اقدامات الزام‌آور بهداشت فردی و ارتباطات اداری را بین کارکنان اشاعه دهند.
 
وی اظهار داشت: مدیران با مرخصی هر یک از کارکنان دستگاه‌های اجرایی که علایم بیماری چون تب، آب‌ریزش بینی، سرفه و عطسه و مشکل تنفسی دارند موافقت و کارکنان مشکوک از حضور در محیط کاری بپرهیزند و تا بهبودی کامل به ادارات مراجعه نکنند.
 
شیبانی با تاکید بر راه اندازی میز خدمت فعال در ادارات استان خاطرنشان کرد: با توجه به توصیه‌های اکید  بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری کرونا و به منظور صیانت از سلامت جامعه میز خدمت الکترونیکی راه اندازی و متقاضیان دستگاه های اجرایی باید بصورت غیرحضوری درخواست های خود را ارائه و پیگیری نمایند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: کمیته پیشگیری در دستگاه های اجرایی ایجاد و گزارشات در این جلسه تا بهبود وضعیت کرونا و رسیدن ادارات به شرایط مطلوب بررسی خواهد شد.

شماره خبر : ٢١٧٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.