دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت پرستار مدافع سلامت استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٣٥

تاریخ:1399/03/08پیام تسلیت استاندار هرمزگان در پی شهادت پرستار مدافع سلامت استان هرمزگان

استاندار هرمزگان با صدور پیامی شهادت خانم "آرزو باهو" پرستار مدافع سلامت استان هرمزگان، در راه مقابله با کرونا و درمان بیماران را تسلیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
شهادت خانم "آرزو باهو" پرستار مدافع سلامت استان هرمزگان موجب تاثر و اندوه فراوان اینجانب و همه مردم شریف هرمزگان گردید.
 
پرستاران بزرگوار ایران اسلامی با جانفشانی و ایثارگری در خط مقدم مقابله با کرونا، به درمان بیماران پرداخته‌اند و در راه دفاع از سلامت مردم، شهدای بسیاری را تقدیم نموده‌اند و همه ما قدردان این تلاش و از خود گذشتگی پرستاران، پزشکان و کادرهای درمانی هستیم.
 
اینجانب شهادت خانم "آرزو باهو" پرستار مدافع سلامت استان را به مردم شریف هرمزگان، خانواده محترم این شهیده بزرگوار و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و پرستاران استان، تسلیت عرض نموده و برای آن شهیده علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٧٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.