دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > عملیات اجرای پروژه بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس با دستور استاندار هرمزگان سرعت گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٣٤

تاریخ:1399/03/08


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
عملیات اجرای پروژه بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس با دستور استاندار هرمزگان سرعت گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از تسریع در عملیات اجرایی پروژه بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس با دستور و تاکید ویژه استاندار هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه هماهنگی پروژه بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس، با اشاره به اینكه روند پیشرفت پروزه سرعت گرفته اما تا نقطه مورد انتظار فاصله هست و لازم است عوامل اجرايي تمام اهتمام خود را جهت تسريع در اجرای آن به كار ببندند، گفت: طبق دستور و تاکید استاندار هرمزگان بر تسریع در روند اجرایی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، باید مقدمات اتمام و تحویل این پروژه هر چه سریعتر انجام گیرد.
 
وی تاکید کرد: به منظور تسریع در تکمیل و بهره برداری از این پروژه دستگاه های مربوطه و پیمانکار باید هماهنگی بیشتری با یکدیگر داشته باشند و در این راستا باید از تمامی ظرفیت های موجود خود استفاده کنند.
 
مدرس تصریح کرد: با توجه به نیاز استان و ضرورت اتمام هر چه سریع تر پروژه های درمانی به ویژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، گامی موثر در افزایش فضاهای بیمارستانی استان خواهد بود که باید این مهم تحقق یابد.

شماره خبر : ٢١٧٣٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.