دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٠٤

تاریخ:1399/03/04پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عید سعید فطر

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمین عالم، ملت مسلمان ایران و به ویژه مردم مومن و شریف استان هرمزگان تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
عید سعید فطر از بزرگترین و مهمترین اعیاد اسلامی است که مسلمانان در سراسر جهان آن را گرامی می‌دارند.
 
در این روز مبارک، مومنان پس از یک ماه روزه داری در ماه ضیافت الهی که در آن عادات و رفتارهای نیکو ترویج یافت، پاداش خود را از خداوند متعال دریافت می‌کنند.
 
عید فطر روزی است که باید در آن شکرگزار پروردگار باشیم که به ما این فرصت را داد تا بتوانیم بار دیگر از برکات ضیافت سراسر معنویت او بهره مند گردیم و روح و جان خود را تازه کنیم.
 
رحمت و مغفرت الهی در ماه مبارک رمضان شامل همگان شد و در شب های قدر این ماه فرصت یافتیم که سرنوشتی نو برای خود رقم بزنیم و در مسیر تعالی گام برداریم.
 
یکی از جلوه‌های بسیار زیبا و ماندگار ماه مبارک رمضان امسال، برپایی رزمایش بزرگ کمک های مومنانه در سراسر ایران اسلامی و از جمله در استان هرمزگان بود که مردم با پیروی از فرمایش مقام معظم رهبری، مشارکت گسترده‌ای در این رزمایش برای کمک به همنوع داشتند.
 
جامعه با تکیه بر معنویات ماه مبارک رمضان آینده بسیار خوب و با نشاطی خواهد داشت و به موفقیت‌های بیشتری خواهد رسید.
 
اینجانب حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمین عالم، ملت مسلمان ایران و به ویژه مردم مومن و شریف استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم طاعات و عبادات مردم در ماه مبارک رمضان مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد و برای همگان آرزوی سلامتی و توفیق دارم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٧٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.