شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تشکر و قدردانی استاندار هرمزگان از تلاش‌های مدافعان سلامت استان هرمزگان در مقابله با کرونا


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٠٣

تاریخ:1399/03/03تشکر و قدردانی استاندار هرمزگان از تلاش‌های مدافعان سلامت استان هرمزگان در مقابله با کرونا

استاندار هرمزگان با صدور و ارسال لوح تقدیر، از تلاش ها و از خودگذشتگی ۱۱۱ نفر از مدافعان سلامت، پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مدت سه ماهه مقابله با کرونا در استان هرمزگان، تشکر و قدردانی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در تقدیر از مدافعان سلامت هرمزگان، با بیان اینکه کادر درمانی استان عملکرد بسیار خوبی در مقابله با بیماری کرونا داشته‌اند، عنوان کرد: قدردان زحمات و ازخودگذشتگی این عزیزان در درمان بیماران هستیم و مدیریت استان حامی و همراه جامعه پزشکی و پرستاری هرمزگان خواهد بود.
 
وی اضافه کرد: تلاش ها و ایثارگری مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا بار دیگر روحیه جهاد و شهادت را در بین مردم زنده کرد و این عملکرد درخشان نشان دهنده مسئولیت پذیری و تعهد این عزیزان بوده و برای ما تداعی کننده رشادت های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.
 
استاندار هرمزگان افزود: کادر درمانی بیمارستان ها و  مراکز بهداشتی با وجود آگاهی از همه خطرها و آسیب هایی که ویروس کرونا می تواند به آنها و خانواده شان وارد کند، شجاعانه ایستادند و به مقابله با این ویروس منحوس شتافتند و تا این بیماری ریشه کن نشود از مبارزه دست نخواهند کشید.
 
همتی تاکید کرد: سهل انگاری و عدم توجه به رعایت نکات بهداشتی باعث ابتلای افراد بیشتری به کرونا و در نتیجه افزایش فشار کاری بر روی کادر درمانی بیمارستان ها خواهد شد و مردم باید همچنان این بیماری را جدی بگیرند و با حساسیت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
 
وی گفت: امروز وظیفه همه ماست که با جدی گرفتن این بیماری و رعایت نکات بهداشتی قدردان تلاش های ارزشمند کادر درمانی باشیم.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای تامین تجهیزات و ملزومات بیمارستان های استان، گفت: طی ماه های گذشته تمامی دستگاه های اجرایی استان برای تامین تجهیزات و ملزومات بیمارستانی و بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا  بسیج شدند و اقدامات موثر و خوبی انجام داده اند که جای تقدیر دارد.

شماره خبر : ٢١٧٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/14

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.