شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باید بسیار جدی و بیشتر در هرمزگان رعایت شود/نظارت بر مکان های فعالیت‌های مختلف در هرمزگان افزایش می‌یابد/در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فعالیت‌ها با متخلفین برخورد می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٠٢

تاریخ:1399/03/03


دکتر همتی پس از حضور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مطرح کرد:
اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی باید بسیار جدی و بیشتر در هرمزگان رعایت شود/نظارت بر مکان های فعالیت‌های مختلف در هرمزگان افزایش می‌یابد/در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فعالیت‌ها با متخلفین برخورد می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا طی هفته‌ های اخیر در هرمزگان، مردم استان باید توجه بیشتری نسبت به رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از حضور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا طی هفته‌ های اخیر در هرمزگان، عنوان کرد: در این شرایط، مردم استان باید توجه بیشتری نسبت به رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی داشته باشند.
 
وی ادامه داد: افرادی که ضرورت ندارد از خانه بیرون بیایند، به ویژه افراد با سن بالا و دارای بیماری زمینه‌ای، باید حتماً در خانه بمانند.
 
استاندار هرمزگان افزود: همه باید برای فعالیت ها، دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم تا تعداد مبتلایان به بیماری کرونا کاهش پیدا کند.
 
همتی تصریح کرد: از همه مردم هرمزگان می‌خواهیم تا نسبت به این بیماری و ویروس حساسیت داشته باشند و همواره رعایت اصول بهداشتی را در اولویت قرار دهند.
 
وی با تاکید بر اینکه نظارت بر مکان های فعالیت‌های مختلف در هرمزگان افزایش می یابد، اظهار داشت: با تشدید نظارت بر فعالیت ها، در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با متخلفین برخورد قاطع صورت می گیرد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری و همدلی و توجه به سلامتی خود و دیگران، دامنه بیماری کرونا کاهش یابد.

شماره خبر : ٢١٧٠٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/14

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.