شنبه ١٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رفع مشکلات واحدهای هدف گذاری شده مسکن مهر در بندرعباس تا پایان سال جاری


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٠١

تاریخ:1399/03/03


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
رفع مشکلات واحدهای هدف گذاری شده مسکن مهر در بندرعباس تا پایان سال جاری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: رفع مشکلات واحدهای هدف گذاری شده مسکن مهر در بندرعباس، تا پایان سال جاری با تاکید و پیگیری های استاندار هرمزگان انجام خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس پس از جلسه شورای مسکن و بر حسب دستور استاندار هرمزگان، در جلسه پیگیری و بررسی مشکلات مسکن مهر در هرمزگان، افزود: تاکید دکتر همتی استاندار هرمزگان بر این است که تا پایان دولت دوازدهم همه مشکلات باقیمانده حوزه میدانی و اداری مسکن مهر حل شود و تمامی واحدهای هدف گذاری شده در سال۹۹ ، تحویل متقاضیان گردد.
 
وی تاکید کرد: به صورت مستمر این جلسات جهت هم افزایی و تسهیل در امور مربوط به تعاونی ها و هماهنگی بیشتر با سایر ادارات برگزار می شود.
 
مدرس خاطرنشان کرد: رویکرد جهادی استان در جهت رفع هرچه سریعتر مشکلات ثبتی و اسنادی  واحدهای مسکن مهر قابل تقدیر است.
 
وی تصریح کرد: جهت تحویل واحدهای باقیمانده با همکاری و همراهی بانک های عامل و افزایش سقف تسهیلات روند تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر تسریع می شود‌.

شماره خبر : ٢١٧٠١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/14

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.