سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رویدادهای دوران دفاع مقدس باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٩٢

تاریخ:1399/03/01


استاندار هرمزگان در شورای هماهنگی دفاع مقدس استان:
رویدادهای دوران دفاع مقدس باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود

استاندار هرمزگان گفت: باید با اجرای برنامه های مناسب، رویدادهای دوران دفاع مقدس را به خوبی برای نسل جوان تبیین و در راستای ترویج روحیه و فرهنگ ایثارگری و شهادت گام برداریم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، عنوان کرد: امسال مردم در فضای مجازی، شعارها و حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را به طور گسترده بیان و مطرح خواهند کرد.
 
وی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت و افزود: سوم خرداد از روزهای پرافتخار در تاریخ ملت ایران است و متناسب با شرایط موجود برنامه های مختلفی از طریق رسانه ملی و شبکه های فضای مجازی در راستای بزرگداشت یاد و خاطره همه رزمندگان، شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادسازی خرمشهر پخش می‌شود.
 
استاندار هرمزگان در ادامه از برنامه‌ریزی برای بزرگداشت ۱۲ تیر سالروز شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران، بر اثر حمله موشکی ناو آمریکای جنایتکار در آب های خلیج فارس، خبر داد.
 
همتی همچنین با اشاره به برنامه های پیشنهادی برای هفته دفاع مقدس در سال جاری، تصریح کرد: دفاع مقدس از دوران برجسته تاریخ ایران اسلامی و دفاع از آب و خاک کشورمان است.
 
وی گفت: باید با اجرای برنامه های مناسب، رویدادهای دوران دفاع مقدس را به خوبی برای نسل جدید تبیین و در راستای ترویج روحیه و فرهنگ ایثارگری و شهادت گام برداریم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در هرمزگان، با همکاری و پشتیبانی همه دستگاه‌های اجرایی در این استان برگزار می‌شود.

شماره خبر : ٢١٦٩٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.