يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > ۳۵۳ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی میان شهرستان‌های استان هرمزگان توزیع شد/پروژه‌های عمرانی با درصد پیشرفت بالا و قابل تکمیل در سال جاری در اولویت تخصیص بودجه و اعتبارات قرار دارند/تکمیل بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس به عنوان یک پروژه بسیار مهم در هرمزگان به طور ویژه پیگیری می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٨٤

تاریخ:چهارشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٩


دکتر همتی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان:
۳۵۳ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی میان شهرستان‌های استان هرمزگان توزیع شد/پروژه‌های عمرانی با درصد پیشرفت بالا و قابل تکمیل در سال جاری در اولویت تخصیص بودجه و اعتبارات قرار دارند/تکمیل بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس به عنوان یک پروژه بسیار مهم در هرمزگان به طور ویژه پیگیری می‌شود

استاندار هرمزگان از توزیع ۳۵۳ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی سال جاری، میان شهرستان‌های استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به توزیع بخشی از اعتبارات عمرانی استان، عنوان کرد: بالغ بر ۳۵۳ میلیارد تومان از اعتبارات تملک دارایی و عمرانی از مجموع هزار و شش میلیارد تومان اعتبارات عمرانی استان در سال جاری، بنا بر شاخص ها، میان شهرستان های استان هرمزگان توزیع شد.
 
وی ادامه داد: با این توزیع صورت گرفته، دستگاه‌ها می‌توانند به سرعت موافقت‌نامه ها را مبادله و پیمانکاران پروژه‌های عمرانی فعال شوند.
 
استاندار هرمزگان افزود: همچنین ۲۹۸ میلیارد تومان از اعتبارات توازن ملی برای پروژه‌های معین شده، ابلاغ شد و ابلاغ اعتبارات توازن استانی نیز در آینده نزدیک صورت می‌گیرد.
 
همتی با تاکید بر اینکه پروژه‌های عمرانی با درصد پیشرفت بالا در اولویت تخصیص بودجه و اعتبارات قرار دارند، تصریح کرد: پروژه‌هایی که در سال جاری در حوزه‌های مختلف در استان باید تکمیل شوند، مشخص شده و در اولویت تخصیص بودجه نیز قرار دارند.
 
وی گفت: با هدف تکمیل طرح‌های عمرانی باقی‌مانده، پروژه جدیدی در سال جاری آغاز نخواهد شد، مگر اینکه طرحی از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در کمیته مربوطه بررسی شود.
 
استاندار هرمزگان در ادامه با تاکید بر لزوم حمایت دستگاه‌های اجرایی از صادر کنندگان، تولید کنندگان و سرمایه گذاران، بیان داشت: رونق هر چه بیشتر صادرات از اهمیت خاصی برخوردار بوده و برای کشور ارزآوری خواهد داشت و دستگاه های مختلف مکلف هستند که حمایت لازم را از این حوزه داشته باشند.
 
همتی همچنین پیگیری تکمیل پروژه‌های بیمارستانی در هرمزگان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: طرح هایی همچون بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس، بیمارستان جدید میناب، بیمارستان شریعتی، بیمارستان ارتش در بندرعباس و بیمارستان کودکان در حال اجرا می باشند که با جدیت تکمیل تمامی این طرح را مورد پیگیری قرار می دهیم.
 
استاندار هرمزگان اضافه کرد: بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس از پروژه های بسیار مهم در هرمزگان محسوب می‌شود که معاونت عمرانی استانداری به طور ویژه اجرای این طرح را پیگیری می‌کند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا این طرح تا پایان سال جاری به مرحله خوبی رسیده و آماده بهره‌برداری شود.
 
وی یادآور شد: در مجموع هزار و ۷۰۰ تخت بیمارستانی جدید تا پایان دولت دوازدهم در هرمزگان به بهره‌برداری می‌رسد که یکی از اقدامات بزرگ در حوزه بهداشت و درمان این استان محسوب می‌شود.

شماره خبر : ٢١٦٨٤
.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.