يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > دوره های آموزش مجازی بورس ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی برگزار می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٥٥

تاریخ:شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
دوره های آموزش مجازی بورس ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی برگزار می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: به منظور آشنایی کارکنان دستگاه های اجرایی با بازار سرمایه، نحوه سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار و آشنایی با مفاهیم بازار سرمایه، دوره های معتبر آموزشی مجازی برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست با مدیر بورس اوراق بهادار منطقه ای استان هرمزگان، با تاکید بر آموزش اولیه و مورد تایید و استاندارد به کارکنان دستگاه ها در سازمان بورس، افزود: با برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی گامی مثبت در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران بازار بورس و فرابورس در ادارات  برداشته شود.
 
وی تاکید کرد: با توجه به بازدهی بالای بازار سرمایه و همچنین حمایت های دولت از این بازار سرمایه گذاری سعی ما این است که در ایام  کرونا، دوره های مقدماتی آموزشی مجازی و آموزش بصورت لوح فشرده برای کارمندان سراسر استان برگزار شود.
 
شیبانی تصریح کرد: برگزاری این چنین دوره های آموزشی از یکسو موجب ارتقاء سطح سواد اقتصادی خانواده ها و از سوی دیگر موجب حفظ تعادل مالی خانواده ها و کاهش بروز آسیب‌های اجتماعی می‌گردد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان بیان داشت: اجرای گسترده این طرح آموزشی در سطح استان مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی را می طلبد وامیدواریم بتوانیم با مشارکت آنان زمینه های اجرای طرح مذکور را به زودی در سطح استان محقق سازیم.

شماره خبر : ٢١٦٥٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.