يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات/روابط عمومی ها به دنبال خلاقیت و نوآوری باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٥١

تاریخ:شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩پیام استاندار هرمزگان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات/روابط عمومی ها به دنبال خلاقیت و نوآوری باشند

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن گرامی داشت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، از تلاش‌های تمامی فعالان این عرصه و مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ارتباطات از مقوله های جدی در زندگی بشر امروز است تا جایی که این دوران را عصر ارتباطات نامیده اند و روز به روز شاهد تحول در این عرصه با بهره گیری از شیوه های نوین ارتباطی هستیم.
 
امروزه رشد و توسعه جوامع در بستر ارتباطات شکل می گیرد و ابزارها و تکنولوژی های نوین ارتباطی جهان را به یک دهکده تبدیل ساخته که تمامی انسان ها در آن می توانند با یکدیگر ارتباط داشته و به سرعت از آخرین رویدادها مطلع شوند.
 
پیشرفت های چشمگیر در تجهیزات ارتباطی در بستر اینترنت و فضای مجازی، سهولت امر ارتباطات را برای جامعه بشری فراهم ساخته و موجب تبادل حجم عظیمی از اطلاعات میان مردم شده است.
 
امروزه دیگر نقش و جایگاه مهم و راهبردی روابط عمومی بر هیچ کس پوشیده نیست و یک روابط عمومی پویا و فعال باید بکوشد تا ارتباط دو سویه ای را میان مجموعه و مخاطبان خود برقرار نماید.
 
از روابط عمومی ها انتظار می رود تا ابتکارات جدید و شیوه های خلاقانه جامعه را با خدمات و دستاوردهای نهادها و دستگاه های مختلف آشنا سازند از سوی دیگر دغدغه‌ها و مسائل آحاد مختلف را به مدیران مجموعه خود منتقل کنند.
 
روابط عمومی ها باید با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، نهایت تلاش را برای اطلاع رسانی اقدامات بسیار بزرگی که نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده است، داشته باشند.
 
بهره بردن از تکنولوژی های نو روابط عمومی ها را در مسیر رسیدن به اهداف به موفقیت خواهد رساند و بر این اساس باید به طور جدی از ابزارهای نوین در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی استفاده کنند.
 
روابط عمومی ها باید به عنوان چشم بینا و گوش شنوا، همواره در رصد مسائل پیش رو باشند و با اطلاع رسانی به موقع در ایجاد رضایتمندی در میان مردم نقش موثری ایفا نمایند و دستگاه های اجرایی برای رسیدن به موفقیت باید تقویت روابط عمومی را به عنوان بازوی مهم مجموعه خود مورد توجه قرار دهند.
 
اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و از کوشش شبانه روزی و خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه روابط عمومی و ارتباطات و تمامی مدیران و کارکنان روابط عمومی ها در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم در عمل به وظایف مهم خود موفق و موید باشند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٦٥١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.