شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تشریح اقدامات استان هرمزگان برای مقابله با سیل و ویروس کرونا در گفتگوهای تلفنی استاندار هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و وزیر نیرو


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٢٧٠

تاریخ:1399/01/04تشریح اقدامات استان هرمزگان برای مقابله با سیل و ویروس کرونا در گفتگوهای تلفنی استاندار هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و وزیر نیرو

معاون اول رئیس جمهور، وزیر کشور و وزیر نیرو در مکالمه های تلفنی جداگانه با استاندار هرمزگان در جریان آخرین وضعیت بارش ها، خسارات وارده و تمهیدات اتخاذ شده برای کاستن از آسیب های ناشی از سیل و بارندگی‌های گسترده و همچنین اقدامات مقابله با ویروس کرونا در هرمزگان، قرار گرفتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این گفتگوهای تلفنی با اشاره به بارندگی‌های گسترده طی دو روز گذشته در هرمزگان، گزارشی از آخرین وضعیت بارندگی و خسارات ناشی از سیلاب ها ارایه کرد.
 
وی با اشاره به آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی استان برای امدادرسانی و حفاظت و ترمیم زیرساخت ها، افزود: با توجه به آمادگی خوبی که پیش از بارندگی‌ها وجود داشت، اقدامات مورد نیاز به سرعت اجرایی شد.
 
استاندار هرمزگان همچنین اقدامات مقابله با ویروس کرونا در استان هرمزگان را تشریح و به کنترل و مراقبت شدید همه مبادی ورودی و خروجی این استان و در نظر گرفتن امکانات و تجهیزات مناسب بهداشتی و درمانی اشاره کرد.
 
دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز در این گفتگوی تلفنی با اشاره به پیش بینی های سازمان هواشناسی درباره میزان بارندگی در دهه اول فروردین سال نو، بر مدیریت سيلاب ها و بسیج همه امکانات به منظور جلوگیری از آسيب به مردم و زیرساخت ها تاکید کرد و همکاری دقیق و مستمر همه دستگاهها برای کمک به شهروندان در معرض خطر را ضروری دانست.

شماره خبر : ٢١٢٧٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.