شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عید سعید مبعث


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٢٦٠

تاریخ:1399/01/03پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت عید سعید مبعث

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید مبعث پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را به همه مسلمانان عالم تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بیست و هفتم رجب مصادف است با عید سعید و فرخنده مبعث حضرت محمد(ص) که از بزرگترین اعیاد اسلامی محسوب می‌شود.
 
مبعوث شدن حضرت محمد(ص) به پیامبری سرآغاز راه دین مبین اسلام است و خداوند متعال در این روز حضرت محمد مصطفی(ص) را به پیامبری برگزید تا ایشان آخرین و کامل ترین دین الهی را به بشریت ابلاغ و معرفی نماید.
 
پیامبر بزرگوار اسلام با اتکا به قدرت لایزال الهی این مسیر را آغاز نمود و با گستراندن دین اسلام در سراسر گیتی به بهترین شکل ممکن رسالت خود را به سرانجام رساند.
 
امت اسلامی با تمسک به آموزه های نورانی و وحدت آفرین پیامبر بزرگوار اسلام(ص) می‌تواند راه سعادت و تعالی را طی کند و روز خجسته و مبارک عید مبعث از نقاط عطف اتحاد مسلمانان است.
 
اینجانب فرارسیدن عید سعید مبعث را به مسلمانان سراسر عالم، ملت مسلمان ایران و به ویژه مردم مومن استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همگان از عنایات حضرت محمد(ص) بهره مند گردیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٢٦٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.