چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٤٥

تاریخ:1398/11/26پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
فرارسیدن بیستم جمادی الثانی خجسته سالروز ولادت با سعادت اُمّ ابیها، دُخت نبی مکرم اسلام(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر را به همه عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه مادران ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
این روز فرخنده و مبارک مصادف است با سالروز ولادت برترین زن عالم که خداوند متعال سوره مبارکه کوثر را در شان ایشان نازل نمود و این امر بیانگر جایگاه والای حضرت صدیقه طاهره(س) نزد پروردگار متعال است.
 
سیره نورانی حضرت زهرای مرضیه(س) بهترین الگو برای زنان است تا با تمسک به این سیره و به کار گرفتن آن در زندگی خود، در مسیر یک زن مسلمان گام بردارند.
 
این ایام به عنوان هفته بزرگداشت مقام زن نیز نامگذاری شده تا هرچه بیشتر به نقش بسیار مهم زنان در عرصه‌های مختلف از جمله تربیتی، فرهنگی، اجتماعی، علمی و اقتصادی در جامعه توجه داشته باشیم و بدانیم که رشد و تعالی هر جامعه مرهون نقش آفرینی اثرگذار زنان می‌باشد.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٠٤٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.