چهارشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ۲۲ بهمن نمادی از تجلی وحدت و انسجام ملی در کشور است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٢٨

تاریخ:1398/11/21


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
۲۲ بهمن نمادی از تجلی وحدت و انسجام ملی در کشور است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه ۲۲ بهمن نمادی از تجلی وحدت و انسجام همه گروه‌ها، جناح‌ها و تفکرات سیاسی است، گفت: امروز بیش از هر زمانی نیازمند همدلی، انسجام و با هم بودن هستیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در نشست با مسئولان برگزاری انتخابات در غرب استان هرمزگان، با گرامیداشت ایام دهه فجر و اشاره به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز بدخواهان ملت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا جلوی پیشرفت مردم و کشور را بگیرند ولی مردم ما در ۴۱ سالگی انقلاب با تاسی به منویات رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و نیز مقام معظم رهبری، نشان خواهند داد که توطئه ها و نقشه های دشمنان هیچگاه رنگ تحقق نخواهد گرفت.
 
وی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، افزود: بر اساس اصل ششم قانون اساسی؛ امور کشور با اتکا به آرای عمومی اداره می شود و راه آن برگزاری انتخابات است و بر اساس ماده ۲۵ قانون انتخابات هم وزارت‌کشور مأمور اجرای قانون انتخابات و مسئول حسن جریان انتخابات است.  
 
ناجی با بیان اینکه همه دست اندرکاران انتخابات باید در جهت برگزاری انتخاباتی قانونمند، سالم و توام با مشارکت حداکثری مردم تلاش کنند، ادامه داد: مشارکت حداکثری، قانون مداری، بی طرفی و امانت داری از اصول انتخابات هستند که همه وظیفه داریم آنها را رعایت کنیم.
 
وی قانونمداری و حرکت در چارچوب قانون را مهم ترین اصل برای همه دست اندرکاران انتخابات برشمرد و گفت: باید با اتکا به نص صریح قانون، عدالت انتخاباتی را رعایت کنیم. 
 
ناجی از امانتداری به عنوان مهم ترین ویژگی دست اندرکاران انتخابات یاد کرد و افزود: انتخابات با مراقبت و کنترل به بهترین شکل برگزار می گردد.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه شعار انتخابات امسال گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی‌طرفی و انسجام ملی است، افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب، مقام معظم رهبری تاکید کرده اند نقش مردم بسیار حائز اهمیت است و مردم در عرصه انتخابات، شاخص‌ترین و بارزترین نقش پذیری و اثرگذاری را خواهند داشت.
 
وی با اشاره به اهمیت نقش مردم و ضرورت اعتماد سازی در انتخابات، افزود: معیار اصلی در برگزاری انتخابات قانون مداری است و همه مجریان انتخابات از بازرسان، ناظران، عوامل اجرایی، داوطلبان، نامزدها و شهروندان مکلف به رعایت قانون هستند.
 
وی ضمن قدردانی از زحمات فرماندار و رییس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه غرب استان و اعضای اجرایی و همه دست اندرکاران در جهت تلاش برای برگزاری انتخابات گفت: انشالله که همه مردم با هر ایده، گرایش و مذهب در این انتخابات شرکت و کمک خواهند کرد که این انتخابات نیز مانند انتخابات های قبل با شکوه هر چه بیشتر انجام شود.

شماره خبر : ٢١٠٢٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/20

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.