دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پرواز بندرعباس - دوحه قطر از هفدهم بهمن آغاز به کار می‌کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٨٢٣

تاریخ:1398/11/07


استاندار هرمزگان:
پرواز بندرعباس - دوحه قطر از هفدهم بهمن آغاز به کار می‌کند

استاندار هرمزگان از آغاز به کار پرواز بندرعباس -دوحه قطر از هفدهم بهمن ماه سال جاری خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی عنوان کرد: این پرواز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و در راستای توسعه هرچه بیشتر حمل و نقل هوایی بین‌المللی در هرمزگان راه اندازی می‌شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به وجود جاذبه‌های متنوع گردشگری در استان هرمزگان، توسعه خطوط پروازی بین‌المللی از فرودگاه بندرعباس به ویژه به کشورهای همسایه نقش مهمی در افزایش جذب گردشگر در این استان دارد.
 
استاندار هرمزگان افزود: همچنین راه اندازی چنین پروازهایی موجب افزایش حضور و فعالیت سرمایه‌گذاران در هرمزگان خواهد شد.
 
همتی تصریح کرد: مجموعه مدیریت عالی استان هرمزگان به طور جدی از سرمایه گذاری در زمینه های مختلف به ویژه در حوزه ایجاد و توسعه پروازهای مختلف داخلی و بین‌المللی در هرمزگان، حمایت و پشتیبانی می‌کند.

شماره خبر : ٢٠٨٢٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.