دوشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران و شهرداران راه اندازی بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی را با جدیت پیگیری کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٨١١

تاریخ:1398/11/06


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
فرمانداران و شهرداران راه اندازی بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی را با جدیت پیگیری کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران و شهرداران با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط راه اندازی بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی را در مناطق مختلف استان به ویژه شهر بندرعباس به صورت ویژه پیگیری و دنبال کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در کارگروه اقتصادی استان هرمزگان با محوریت احداث بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی با اشاره به اهمیت راه اندازی بازارچه محلی در مناطق مختلف استان، عنوان کرد: برنامه ریزی برای احداث بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی در مناطق مختلف استان به ویژه شهر بندرعباس با همکاری و هماهنگی فرمانداران، شهرداران، تعاون روستایی و سایر دستگاه‌های اجرایی ذیربط پیگیری و دنبال گردد و به این مهم سرعت عمل داده شود.
 
وی گفت: با پیگیری های به عمل آمده به ویژه از سوی ستاد تنظیم بازار استان و فرمانداران تاکنون شاهد راه اندازی بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی در برخی شهرهای استان بوده ایم.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: احداث بازارچه های محلی عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی در بندرعباس به ویژه مناطق کمتر برخوردار آن، به واسطه گستردگی و جمعیت بالای آن از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این زمینه فرمانداری شهرستان و شهرداری بندرعباس مسئولیت مهمی برای تحقق آن دارند.
 
حیدری خاطرنشان کرد: دسترسی آسان و عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات با قیمت مناسب از مهمترین اهداف احداث بازارچه های محلی در مناطق مختلف استان است.

شماره خبر : ٢٠٨١١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.