شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از مناطق مختلف شهر بندرعباس همزمان با بارندگی‌های گسترده/دکتر همتی: با آمادگی کامل دستگاه ها و همکاری خوب مردم روند ارائه خدمات در شرایط بارندگی به شکل مناسب در حال انجام است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٤١

تاریخ:1398/10/20بازدید استاندار هرمزگان از مناطق مختلف شهر بندرعباس همزمان با بارندگی‌های گسترده/دکتر همتی: با آمادگی کامل دستگاه ها و همکاری خوب مردم روند ارائه خدمات در شرایط بارندگی به شکل مناسب در حال انجام است

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، روز جمعه بیستم دی ماه و همزمان با بارندگی‌های گسترده از مناطق مختلف شهر بندرعباس بازدید و وضعیت معابر و خیابان ها را مورد بررسی قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان از نزدیک از روند اقدامات جهت رفع آبگرفتگی و ارائه خدمات توسط دستگاه‌های اجرایی، بازدید نمود.
 
دکتر فریدون همتی پس از بازدید از مناطق مختلف شهر بندرعباس همزمان با بارندگی‌های گسترده، عنوان کرد: بارندگی های گسترده و فراگیر در سراسر استان هرمزگان از دیشب آغاز شده و حدود ۴۸ ساعت ادامه دارد.
 
وی ادامه داد: با توجه به آمادگی خوب ستاد مدیریت بحران در استان و همه شهرستان ها، پیش بینی های لازم از قبل انجام شده و هماهنگی میان دستگاه‌ها جهت ارائه خدمات صورت گرفته است.
 
استاندار هرمزگان با قدردانی از همکاری خوب مردم استان، افزود: مردم نیز به توصیه های ایمنی توجه داشته و از ترددهای غیرضروری خودداری کردند.
 
همتی تصریح کرد: با توجه به تمامی تمهیدات و تدابیر اتخاذ شده و همچنین همکاری مناسب مردم توانسته ایم شرایط را به خوبی مدیریت و اقدامات لازم را به موقع انجام دهیم.
 
وی با اشاره به آماده باش تمامی دستگاه‌های اجرایی و ستادهای مدیریت بحران در سراسر استان، خاطرنشان کرد: تمامی تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز جهت ارائه خدمات در نظر گرفته شده است.

شماره خبر : ٢٠٦٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/17

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.