چهارشنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح ۴۰۸ واحد مسکونی کارکنان نیروی دریایی ارتش در شهرستان جاسک با حضور استاندار هرمزگان/آغاز احداث بیمارستان تخصصی نیروی دریایی در جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٨٨

تاریخ:1398/09/14افتتاح ۴۰۸ واحد مسکونی کارکنان نیروی دریایی ارتش در شهرستان جاسک با حضور استاندار هرمزگان/آغاز احداث بیمارستان تخصصی نیروی دریایی در جاسک

۴۰۸ واحد مسکونی کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان جاسک با حضور استاندار هرمزگان افتتاح شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این ۴۰۸ واحد مسکونی در قالب فاز سوم شهرک منازل سازمانی کارکنان منطقه دوم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان جاسک، با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان و امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش به بهره برداری رسید.

همچنین عملیات احداث بیمارستان تخصصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان جاسک با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان و امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش، آغاز شد.

استاندار هرمزگان همچنین از روند ساخت هتل در قالب طرح گردشگری در شهرستان جاسک بازدید کرد. این پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال اجراست.
شماره خبر : ٢٠١٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.