يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نام نویسی نهایی ۶۰ داوطلب نمایندگی انتخابات مجلس یازدهم در هرمزگان تا پنجمین روز ثبت نام


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٨٤

تاریخ:1398/09/14


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خبر داد:
نام نویسی نهایی ۶۰ داوطلب نمایندگی انتخابات مجلس یازدهم در هرمزگان تا پنجمین روز ثبت نام

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: با نام نویسی ۲۸ دواطلب در پنجمین روز ثبت نام، شمار داوطلبان نمایندگی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان به ۶۰ نفر رسید.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی ضمن اعلام این مطلب افزود: امروز ۲۸ نفر شامل ۲۴ مرد و چهار زن در سه حوزه انتخابیه استان هرمزگان ثبت نام کردند.

وی بیان داشت: ۱۲ نفر از این افراد در حوزه انتخابیه مرکزی (بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندخمیر، و بوموسی)، ۱۲ نفر در حوزه غرب (بندرلنگه، بستک و پارسیان) و چهار نفر در حوزه شرق (شهرستان‌های میناب، رودان، سیریک، جاسک) ثبت نام کردند.

 رییس ستاد انتخابات هرمزگان اظهارداشت: تاکنون از  ۶۰ نفر داوطلب ثبت نامی استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۵۱ نفر مرد و ۹ نفر زن بوده اند.

به گفته ناجی، تاکنون بیشترین ثبت نامی با ۳۲ نفر در حوزه انتخابی مرکزی بوده و حوزه های حوزه شرق و غرب نیز هرکدام ۱۴ نفر انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ثبت نام شدگان هشت نفر دارای مدرک تحصیلی دکترا،  ۵۰ نفر کارشناسی ارشد و ۲ نفر حوزوی هستند.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در سه مرکز حوزه انتخابیه بندرعباس، میناب، بندرلنگه و در ستاد انتخابات کشور از دهم آذرماه آغازشده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

شماره خبر : ٢٠١٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.