يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > الحاق ناوشکن البرز، زیردریایی غدیر ۹۴۵ و دو فروند شناور طرح ولایت به ناوگان نیروی دریایی با حضور استاندار هرمزگان و فرمانده نیروی دریایی ارتش/دکتر همتی: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران پیشرفت های چشمگیری داشته و گام های بزرگی در راستای خودکفایی در تامین تجهیزات نظامی و دفاعی برداشته است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٦٧

تاریخ:1398/09/12الحاق ناوشکن البرز، زیردریایی غدیر ۹۴۵ و دو فروند شناور طرح ولایت به ناوگان نیروی دریایی با حضور استاندار هرمزگان و فرمانده نیروی دریایی ارتش/دکتر همتی: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران پیشرفت های چشمگیری داشته و گام های بزرگی در راستای خودکفایی در تامین تجهیزات نظامی و دفاعی برداشته است

در مراسمی با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ناوشکن البرز، زیردریایی غدیر ۹۴۵ و دو فروند شناور تاکتیکی طرح ولایت به ناوگان نیروی دریایی در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس ملحق شدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این مراسم با تبریک و گرامیداشت هفتم آذر روز نیروی دریایی، عنوان کرد: موفقیت‌های روز افزون نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران را در عرصه های مختلف با تلاش جهادگونه این نیرو شاهد هستیم.

دکتر فریدون همتی افزود: تحولات شگرف و بزرگ و پیشرفت های چشمگیری در نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران رخ داده و هر روز بر میزان آن افزوده می شود.

وی تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که ناوشکن بزرگ البرز با تکیه بر توانمندی داخلی و توام با ایمان کارکنان نیروی دریایی، نوسازی و به روز رسانی شده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه نیروی دریایی در راستای خودکفایی در تامین تجهیزات نظامی و دفاعی گام های بزرگی برداشته است، خاطرنشان کرد: در این عرصه شاهد هستیم که این نیرو با استفاده از دانش و تکنولوژی روز و تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی، تجهیزات بزرگ نظامی همچون ناوشکن و زیردریایی و انواع شناورها را ساخته و همچنین بازسازی و نوسازی می کند.

وی گفت: نیروی دریایی در عرصه تامین و ساخت تجهیزات نوین نظامی و دفاعی می درخشد و همچنین اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریایی را به منصه ظهور رسانده است.

شماره خبر : ٢٠١٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.