يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب اعتبارات اشتغال روستایی را سرعت بخشند/پرداخت تسهیلات به مددجویان نهادهای حمایتی تسهیل شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٦٥

تاریخ:1398/09/12


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب اعتبارات اشتغال روستایی را سرعت بخشند/پرداخت تسهیلات به مددجویان نهادهای حمایتی تسهیل شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب اعتبارات اشتغال روستایی را با رفع موانع سرعت بخشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه گروه کاری کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان هرمزگان بامحوریت بررسی عملکرد بانک ها و دستگاه‌های اجرایی در جذب تسهیلات اشتغالزایی با اشاره به اهمیت تعیین تکلیف تسهیلات اشتغالزایی، عنوان کرد: پرونده های متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی از سوی دستگاه‌های اجرایی و بانک ها در کمترین زمان ممکن بررسی و تعیین تکلیف گردد و اداره کل کار و تعاون استان به عنوان دبیرخانه کارگروه اشتغال این مهم را با اهتمام هرچه بیشتر دنبال کند.

وی در همین رابطه گفت: تسهیلات اشتغالزایی در مسیر اصلی خود و بدون انحراف از اهداف طرح به متقاضیان و سرمایه‌گذاران واقعی اعطاء گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد :در زمینه اشتغال روستایی با نظارت های بعمل آمده تسهیلات این بخش با کمترین انحراف در مسیر اهداف طرح به متقاضیان اعطاء شده است.

حیدری اظهار داشت: با توجه به اختصاص بخش مهمی از تسهیلات اشتغالزایی به نهادهای حمایتی جذب این تسهیلات از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط وبانک ها با رفع موانع پیش رو سرعت گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: بانک ها در زمینه اختصاص تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان نهادهای حمایتی روند اعطاء تسهیلات برای آنها به ویژه در زمینه وثایق بانکی را تسهیل کنند.

شماره خبر : ٢٠١٦٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.