چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در هرمزگان فراهم است/آغاز به کار هیات بازرسی انتخابات در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٤١

تاریخ:1398/09/11


رئیس هیات بازرسی انتخابات استان هرمزگان:
شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در هرمزگان فراهم است/آغاز به کار هیات بازرسی انتخابات در هرمزگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رئیس هیات بازرسی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان گفت: با تمهیدات اتخاذ شده شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند در هرمزگان فراهم است و هیات بازرسی انتخابات هم فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جریان بازدید از ستاد انتخابات حوزه انتخابیه مرکز استان هرمزگان با اشاره به آغاز روند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: هیأت بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان هرمزگان با آغاز رسمی روند انتخابات به دستور وزیر محترم کشور، فعالیت خود که کنترل جریان انتخابات است را آغاز نموده است.

وی افزود: با تدابیر اندیشیده شده شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونی در هرمزگان مهیاست.

رئیس هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان با تاکید بر رعایت قانون در جریان برگزاری انتخابات، تصریح کرد: رعایت قانون و مقررات از سوی برگزار کنندگان و انتخاب شوندگان زمینه ساز برگزاری انتخاباتی باشکوه در هرمزگان خواهد شد.

حیدری خاطرنشان کرد: با مدیریت دکتر همتی استاندار هرمزگان و تلاش مجموعه ستاد انتخابات، هیات بازرسی، هیات نظارت، هیات اجرایی و سایر دست اندرکاران شاهد برگزاری پرشور و قانونمند  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان خواهیم بود.

شایان ذکر است؛ دکتر حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان با همراهی اعضای هیات بازرسی انتخابات، مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان و فرماندار بندرعباس از بخش های مختلف ستاد انتخابات حوزه انتخابیه مرکز استان واقع در فرمانداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.

معاون استاندار هرمزگان در جریان این بازدید از نزدیک در جریان روند ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مرکز استان قرار گرفت و از زحمات اعضای ستاد انتخابات استان قدردانی کرد.

شماره خبر : ٢٠١٤١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.