چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ثبت نام هشت داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه های انتخاباتی استان هرمزگان در نخستین روز ثبت نام


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٣٥

تاریخ:1398/09/10


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
ثبت نام هشت داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه های انتخاباتی استان هرمزگان در نخستین روز ثبت نام

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: در روز اول ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس، هفت نفر به ستادهای انتخاباتی استان هرمزگان و یک نفر به وزارت کشور مراجعه و ثبت نام قطعی کردند.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی با بیان این مطلب افزود: امروز هشت نفر در سه حوزه انتخاباتی استان ثبت‌نام قطعی داشته‌اند که از این تعداد یک نفر خانم هستند.

وی اضافه کرد: بیشترین تعداد افراد ثبت نام کننده در حوزه انتخابیه مرکزی با شش نفر و کمترین میزان مربوط به حوزه غرب بوده که تاکنون برای ثبت نام مراجعه ای نداشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خاطر نشان کرد: از هشت نفری که در نخستین روز ثبت نام در انتخابات مجلس، فرآیند ثبت نام خود را بطور کامل طی کرده‌اند،  سه نفر دارای مدرک دکترا و پنج نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

ناجی تصریح کرد: همچنین شش نفر از ثبت نام کنندگان در بازه سن ۳۰ الی ۵۰ سال و دو نفر در بازه سنی ۵۰ الی ۷۰ سال هستند.

شماره خبر : ٢٠١٣٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.