يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روند جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و اشتغالزایی در هرمزگان تسریع شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٢٠

تاریخ:1398/09/07


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و اشتغالزایی در هرمزگان تسریع شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و اشتغال روستایی را با هدف جذب کامل سهم استان سرعت بخشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان هرمزگان با تاکید بر جذب اعتبارات تبصره ۱۸ و اشتغالزایی، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها روند جذب منابع تبصره ۱۸ ، تبصره ۱۶ و منابع اشتغال روستایی را سرعت بخشند.

وی گفت: دبیرخانه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری کارگروه های کاری را با هدف بهره گیری بیشتر از نظرات کارشناسی و آسیب شناسی طرح ها فعال و تقویت کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری برای سرعت بخشیدن به برنامه های خود در حوزه های اشتغال و سرمایه‌گذاری بیش از پیش بهره گیری کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی استان با اهتمام و جدیت روند جذب اعتبارات اشتغالزایی را دنبال و موانع پیش روی دستگاه‌های اجرایی را در این زمینه رفع کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: شورای هماهنگی بانک های استان هرمزگان برای تعیین تکلیف اعتبارات تبصره ۱۸ و اشتغال روستایی فعالانه تر ورود کند و به تخصیص ها سرعت داده شود.

شماره خبر : ٢٠١٢٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.