يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠٠٩

تاریخ:1398/08/24پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)

استاندار هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن خجسته سالروز ولادت با سعادت پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را به همه مسلمانان تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم ربیع الاول مصادف است با خجسته سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) آخرین پیامبر الهی که با معرفی دین اسلام به عنوان کامل ترین دین، انسان ها را به سوی سعادت و رستگاری دعوت و رهنمون ساخت.

وجود مبارک حضرت محمد(ص) مایه رحمت برای بشریت است و انسان ها برای همیشه از برکت وجود مبارک پیامبر اکرم(ص) بهره‌مندند.

ایجاد اتحاد، همدلی و یکپارچگی میان مسلمانان از مهمترین یادگارهای رسول الله(ص) برای امت اسلامی است و همه ما باید با گام برداشتن در این مسیر، در راستای تقویت هرچه بیشتر وحدت میان مسلمانان تلاش کنیم.

اینجانب فرارسیدن خجسته سالروز ولادت با سعادت پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) را به یکایک مسلمانان جهان، به ویژه ملت مسلمان ایران و مردم مومن استان هرمزگان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم به برکت این ایام شاهد وحدت روز افزون در امت اسلامی باشیم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٠٠٠٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.