چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > حضرت خدیجه کبری(س) نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در راستای ترویج دین مبین اسلام داشتند/باید ابعاد مختلف شخصیت حضرت خدیجه(س) تبیین شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠٠٥

تاریخ:1398/08/23


دکتر همتی در همایش شناخت فرهنگی، اجتماعی و شخصیتی حضرت خدیجه(س):
حضرت خدیجه کبری(س) نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در راستای ترویج دین مبین اسلام داشتند/باید ابعاد مختلف شخصیت حضرت خدیجه(س) تبیین شود

استاندار هرمزگان گفت: نقش حضرت خدیجه(س) در راستای ترویج دین مبین اسلام بسیار مهم و تاثیر گذار بود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در همایش شناخت فرهنگی، اجتماعی و شخصیتی حضرت خدیجه(س) عنوان کرد: برگزاری این همایش یک اقدام ارزنده در هفته وحدت محسوب می‌شود که به میزبانی استان هرمزگان انجام شد.

وی ادامه داد: حضرت خدیجه کبری(س) از زنان و شخصیت های تاثیرگذار در طول تاریخ به شمار می‌رود که نقش بسیار مهمی در کنار پیامبر بزرگوار اسلام(ص) در راستای پیاده‌سازی احکام دین مبین اسلام داشتند.

استاندار هرمزگان افزود: نقش حضرت خدیجه(س) در ترویج دین مبین اسلام بسیار مهم و تاثیر گذار بود و همچنین ایشان به عنوان همسر پیامبر بزرگوار اسلام(ص) و مادر بزرگوار حضرت فاطمه زهرا(س) از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

همتی تصریح کرد: باید با ابعاد شخصیتی این انسان پاک هرچه بیشتر آشنا شویم و ابعاد مختلف شخصیتی ایشان را تبیین کنیم.

استاندار هرمزگان بیان داشت: زنان جامعه ما باید در در راستای رسیدن به سعادت و رستگاری حضرت خدیجه کبری(س) را الگوی زندگی خود قرار دهند.

وی گفت: بانوان ایران اسلامی در مقاطع مختلف از جمله در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش بسیار مهمی را در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند.

شماره خبر : ٢٠٠٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.