يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > توجه به آموزش عمومی همواره در دستور کار صدا و سیمای مرکز خلیج فارس باشد/ابعاد مختلف کارها و اقدامات بزرگ در قالب گزارش های خبری به اطلاع مردم برسد/ظرفیت های متعدد استان هرمزگان از طریق صدا و سیما معرفی شود/لزوم انعکاس اخبار امیدبخش توسط صدا و سیما


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٨٨

تاریخ:1398/08/21


دکتر همتی در نشست صمیمی با کارکنان حوزه معاونت خبر صدا و سیمای مرکز خلیج فارس:
توجه به آموزش عمومی همواره در دستور کار صدا و سیمای مرکز خلیج فارس باشد/ابعاد مختلف کارها و اقدامات بزرگ در قالب گزارش های خبری به اطلاع مردم برسد/ظرفیت های متعدد استان هرمزگان از طریق صدا و سیما معرفی شود/لزوم انعکاس اخبار امیدبخش توسط صدا و سیما

استاندار هرمزگان خواستار توجه ویژه به مقوله آموزش عمومی در برنامه های صدا و سیمای مرکز خلیج فارس شد و گفت: آموزش مستمر یکی از نیازهای هر جامعه است و با توجه به اینکه صدا و سیما به منزله یک دانشگاه عمومی محسوب می‌شود، می‌تواند نقش مهمی در راستای ارائه آموزش به جامعه داشته باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صمیمی با کارکنان حوزه معاونت خبر صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، عنوان کرد: ایجاد و راه اندازی شبکه های رادیویی و تلویزیونی در همه استان‌های کشور و توانمندسازی نیروی انسانی مجموعه صدا و سیما در سطح استان‌ها از اقدامات خوب و قابل توجهی بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سازمان صدا و سیما صورت گرفت.

وی خواستار توجه ویژه به مقوله آموزش عمومی در برنامه های صدا و سیمای مرکز خلیج فارس شد و افزود: آموزش مستمر یکی از نیازهای هر جامعه است و با توجه به اینکه صدا و سیما به منزله یک دانشگاه عمومی محسوب می‌شود، می‌تواند نقش مهمی در راستای ارائه آموزش به جامعه داشته باشد.

استاندار هرمزگان افزود: بخش های مختلف صدا و سیمای استان باید در تولید برنامه‌های خود به محتوای آموزشی آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

همتی در ادامه بر لزوم تلاش در راستای انعکاس خبرهای امیدبخش و امیدآفرین در سطح جامعه از سوی صدا و سیما تاکید کرد و بیان داشت: یکی از اقدامات مهمی که باید همواره در دستور کار مجموعه صدا و سیما باشد، امیدآفرینی است و حوزه خبر در این راستا مسئولیت بسیار مهمی با تولید و پخش گزارش ها و اخبار امیدبخش بر عهده دارد.

وی تصریح کرد: کارها و اقدامات بزرگی که در کشور صورت گرفته باید از ابعاد مختلف به اطلاع مردم برسد و در این راستا صدا و سیما با تولید گزارش های خبری می تواند نقش ویژه‌ای در اطلاع رسانی اقدامات بزرگ ایفا کند.

استاندار هرمزگان هر منطقه از این استان را دارای ظرفیت های متعدد دانست و اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس باید تلاش کند تا این ظرفیت‌ها در سطح وسیع معرفی شوند.

وی خاطر نشان کرد: برای تحقق هدف جذب ۱۰ میلیون گردشگر در هرمزگان باید جاذبه های گردشگری این استان به خوبی از طریق صدا و سیما نشان داده شده و منعکس شود.

همتی اضافه کرد: همچنین با توجه به انجام فعالیت های بزرگ تولیدی و تجاری و شیلاتی در هرمزگان نیاز است این ظرفیت ها با تولید برنامه ها و گزارش های خبری به اطلاع مردم برسد.

وی با قدردانی از تلاش های تمامی کارکنان مجموعه صدا و سیمای مرکز خلیج فارس، بیان داشت: اقدامات بسیار ارزنده ای در مجموعه صدا و سیمای استان انجام شده و در حال انجام است که باید از تمامی تلاشگران در این عرصه تشکر و قدردانی نمایم.

شماره خبر : ١٩٩٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/22

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.