چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ساماندهی نیروی انسانی در بخشداری ها از اولویت های این حوزه است‌/لزوم استفاده از نیروهای توانمند در بخشداری ها/تاکید بر توزیع متوازن امکانات در بخشداری ها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٨٦

تاریخ:1398/08/21


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
ساماندهی نیروی انسانی در بخشداری ها از اولویت های این حوزه است‌/لزوم استفاده از نیروهای توانمند در بخشداری ها/تاکید بر توزیع متوازن امکانات در بخشداری ها

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان ساماندهی نیروی انسانی در بخشداری ها را از اولویت های این حوزه اعلام کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی که با همراهی جمعی از مدیران ستادی استانداری و فرماندار شهرستان بندرعباس از بخشداری های قلعه قاضی و تخت در شهرستان بندرعباس بازدید کرد، هدف از این بازدید را بررسی وضعیت تخصیص اعتبارات با لحاظ سیاست ها، خط‌ مشی‌های کلی ناظر بر بودجه بخشداری ها و بررسی مشکلات سیستمی و سازمانی و تامین امکانات بخشداری ها و منابع انسانی عنوان کرد.

وی استفاده از ظرفیت های مناطق مختلف استان برای شتاب بخشیدن به روند توسعه را ضروری دانست و گفت: کسب موفقیت در عرصه های مختلف در گروی همکاری صمیمانه، هم افزایی و تلاش همه اقشار است.

وی با تاکید بر تلاش برای ارتقای رضایت عمومی از بخشداری ها و دهیاری ها، افزود: بایستی از انتقاد سازنده استقبال کرد زیرا نقد منصفانه، زمینه رشد و تعالی امور را فراهم می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان توزیع متوازن امکانات در اقصی نقاط استان را از مصادیق توجه به حقوق شهروندی برشمرد و تصریح کرد: انطباق تمام برنامه ها و طرح های توسعه ای استان با اسناد بالادستی از قبیل سند توسعه ای ضرورتی اجتناب ناپذیراست.

وی استفاده از نیروهای توانمند و کارآزموده در سطح بخشداری ها و برنامه ریزی جهت آموزش برای کارکنان را لازم دانست و افزود: جانشین پروری درسطح فرمانداری ها و بخشداری ها که تجربه کافی و لازم و آموزش دیده را دارند در اولویت توانمندسازی نیروی انسانی قرار داده ایم.

وی بر فراهم آوردن امکانات رفاهی برای همکاران و خانواده هایشان تاکید کرد و از هماهنگی لازم با سازمان ها و ارگان های دیگر بدین منظور خبر داد و اضافه کرد: بنابر درخواست های همکاران مبنی بر استفاده از امکانات رفاهی مقرر شد با پیش بینی های لازم، تمهیدات لازم برای رفاه حال همکاران در این خصوص فراهم گردد.

شماره خبر : ١٩٩٨٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.